| GabiGbr1 a întrebat:

Salut peste cateva zile o sa am um pui de cane corso care are aproximativ 2 luni si as vrea sa situ cum as putea sa il dresez eu acasa pentru ca nu prea am incredere in dresori. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Papusika27 a răspuns:

Uite aici cateva chestii : http://www.animalutze.com/categorii/dresaj-si-comportament.php > Gasesti pe acest site si cum sa-l dresezi si niste recompense ( sa te inspiri, deoarece se gasesc foarte multe ). Funda!?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Sunt filmulete pe youtube, inveti de acolo.