| anonim_4396 a întrebat:

Sunt niste bilete la blue air. Web se numeschappysi sunt mai ieftine va rog spuneti-mi ce sunt cu ele. E urgent! va roog chiar nu stiu pe cine sa intreb am nevoie neaparat de aceasta informatie.Am pierdut avionul si trebuie sa plec si am bani decat de websad

2 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Web ala e pentru data fixa, pentru zborul din data respectiva, iar flexi este daca vrei ca data sa fie flexibila.
De exemplu pleci undeva, si nu stii exact cand te intorci; intoarcerea ta depinde de ceva anume, si ca sa fii sigur ca ai loc asigurat, platesti mai mult (pretul de la "flexi" e mult mai mare) si ai locul asigurat la o data pe care o stabilesti mai tarziu.

| noob a răspuns:

Pana azi cred ca s-a dus dracului si avionul si biletul