| Musique_7725 a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea sa adopt permanent un catel bichon, teckel, pomeranian, canish imperial sau alte rase dar de talie medie, mica dar sa fie vaccinat deparazitat...
Stiti vreun site care doneaza? Multumesc!
Si dau fundita multumesc mult!
Dar nu i nici o problema daca costa 100 200 250 de euro! Daca e dat spre adoptie e bine dar daca costa nu i nimic

5 răspunsuri:
| andreea_1536 a răspuns:

Pai nu gasesti chiar rasa pura dar cauta pe google asociatia robi si gasesti catei de adoptie si corciti cu rase mici.vaccinati si deparazitati

| Sunshinee a răspuns:

Nu prea se poate sa il ai si de rasa, si vaccinat si cu toate testele facute. Tocmai de aia il si adopti, sa ai grija de el, sa il iubesti. Nu cred ca te costa chiar asa mult sa il duci la veterinar. oricum te costa mai putin decat ar fi sa cumperi un catel, daca asta de gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fie si gratis, si vaccinat. oh go on
cauta in continuare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am eu un baietel teckel cu chihuahua, are maxim un an. Trimite mesaj pe sandrine_ishtar@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit catelus? Daca nu eu am o fetita bichon bej dar are si ceva pomerian in ea.Este vaccinata deparazitata, are carnet de sanatate.