| Floricica23 a întrebat:

Buna v.am spus acum cateva zile de aceea iepuroaica care avea,probleme a fatat si nu prea are grija de puii sai, are trei si eu as dori daca sa poate sa am eu grija de ei dar nu stiu cum ma puteti ajuta dumneavostra?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Trebuia sa se jumuleasca inainte, dar e bine si asa.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pana la 3 sapt.-o luna, cand mananca ei, nu ai cum.

| Floricica23 explică (pentru viotedy):

Pai si daca moare mie mila de ei sad sad

| viotedy a răspuns:

Stiu, dar nu le poti da lapte ca la catei-de ex.Nu o mai da la iepuroi daca nu e mama buna-sau poate e la prima fatare?

| Floricica23 explică (pentru viotedy):

Buna am vazut ca ieri pe data de 18 s.a jumulit si a pus pufu pe ei si am mai vazut ca le dadea sa suga

| viotedy a răspuns (pentru Floricica23):

Trebuia sa se jumuleasca inainte, dar e bine si asa.