| NoNameJunior a întrebat:

voi ati salvat vreodata un animal? daca da, povestiti-mi!

Răspuns Câştigător
| Agnes00 a răspuns:

Da, cand eram mica aduceam mereu acasa vrabiute sau porumbei raniti si ii puneam intr-o cutie, le dadeam paracetamol pisat si de fiecare data a doua zi mama imi zicea ca s-au facut bine si au zburat. De curand am inteles ca nici una nu a zburat happy

3 răspunsuri:
| NoNameJunior explică:

@Adrian0073563,nu am salvat eu,ci mama mea.
se ducea la servici,si a vazut un pisoias mic(alb cu ochisorii albastru cu rosulove struck)bolnav,care mieuna dupa cineva sa il adopte.
mama l-a luat, i-a vindecat rana de la ochi, i-a dat sa manance si acum este batran.cred ca are vreo 2-3 ani.
a mai venit un pisoi la noi in curte, mic, alb cu negru si ochii verzilove struck.am rugat-o pe mama de 100 de ori sa il lase sa stea, si a acceptathappy.
am mai salvat eu niste catelusi cand eram copil.erau trei.le-am dat sa manance si sa bea apa.nu i-am putut tine in curte pentru ca nu ma lasa tata.intr-o zi, unul dintre ei disparuse.lau omorat alti caini.
din pacate, au plecat unul cate unul impreuna cu o haita a lor...
si cam atat.cine stie, poate mai salvez si alte animale.

| A4DrIAn a răspuns:

Buna! Si da am salvat un catelus... acum 2 luni de zile stau intr-o comuna din Galati numita Matca happy Si ieste o padure in care ieste o groapa imensa intr-o zi treceam pe acolo din intamplare ...si fara sa vreau l-am vazut am vruut sa cobor si ieu acolo. am reusit dar cu o mica rana.happy vreau sa zic piciorul in ghips dar am reusit sa il scot si foarte ciudat nu stiu de ce am vruut sal pastrez si il cresc in continuare. Daca nu ma crezi hmm asta ieste.
PwP din partea mea
Fundita te rog!

| A4DrIAn a răspuns:

Hey Annete tu ai salvat vreodata un animal?happy