| pinkflower a întrebat:

Ati fost vreodata umiliti? Povestiti!

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Dap dar sa nu razi de mine laughing eram pe afara si e unul care noi il prolecrim branza si ma tot enerva si baga la tampenii despre mine si m-am enervat si i-am zis.-Bine ca eu nu cant cand iti fac laba laughing
si aia au inceput sa rada si nu stiam de ce si dupa m-am corectat urmatoare zi la scolo branza prost a zis la toata lumea si toti radeau de mine etc si ma simteam fff prost...si m-am enervat si i-am zis -Branza dar tu te mandresti cu asta?
si nu a mai zis nmcbig grin
funda pls?happy

4 răspunsuri:
| RockLegend a răspuns:

Tot timpul sunt umilit de felul cum arat, dar ce sa faci? astea e omenirea numa sa isi bata joc de altii >.

| Villy0po a răspuns:

Daaa crying

| ZaBzY a răspuns:

Da. Mi-a dat un pici pantalonii jos ( avem 5 ani), dar acum imi amintesc de asta si rad acum ( Acum e foartee amuzant chiar daca a fost umilitor atunci). Funda?

| gicu_5419 a răspuns:

Ba care vrea de ziua barbatului, 5 mai sa fie bere multa,fara neveste,amante,doar femei,si multa bere,sa dea pe mai multe site-uri, forumuri, etc! Respect