| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai salvat vreodata o viata de om sau o viata de animal?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu. Vai, ce nenorocit sunt.

| J0B0MAT a răspuns:

Mai multe animale.La oameni, m-am salvat pe mine.

| Donsavas a răspuns:

Nu. buna intrebare! nu am avut ocazia asta! imi doresc foarte mult sa ajung la asemenea realizari, chiar onorabile pentru mine! happy

| Clorox a răspuns:

Nu, dar am luat una, te las pe tine sa te gandesti ce am omorat laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Am salvat niste catei big grin

| BlackRose03 a răspuns:

Da,am salvat viata unui membru al familiei mele de 2 ori si acum cateva luni am vazut un porumbel in colt de strada care mai misca putin, am incercat sa-l salvez dar a murit in bratele mele

| August99 a răspuns:

Se pune daca am luat melcii din mijlocul trotuarului si i-am pus in iarba?

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel9988 a răspuns:

Cand un verisor era sa se inece la mare...

| kingersome a răspuns:

Am salvat viaţa unei pisici.

Eram la bunici, la ţară, şi ei aveau WC ca o cabină telefonică cum s-ar zice laughing))
Şi am auzit un mieunat, am văzut-o, am luat un arc, am prins-o(încercaţi să vă imaginaţi în ce poziţie era arcul) şi am scos-o.
Am fost mândru de asta laughing)