| tedi12345678 a întrebat:

Buna voiam sa va intreb ce parere aveti despre rasa Yorky(Yorkshire Terrier)? (am o catelusa rasa asta )

voi ce rasa preferati?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Golden Retriver, Labrador, Beagle, San Bernard.

| Daniel9988 a răspuns:

Imi place mult rasa asta.E un caine jucaus, potrivit pentru o familie cu copiii.Cu toate astea, prefer cainii mai duri, Husky.Am unul.E usor daca stai la casa.

| Andreea213 a răspuns:

Este o rasa draguta si inteligenta, dar mie imi plac rasele golden retreiever, cocker si beagle.

| Ada78 a răspuns:

Mi se pare o rasa foaremte frumoasa si simpatica.Dar eu prefer mai mult un Coker Spaniel auriu.

| Minnie_Minnie_1977 a răspuns:

Catelusa noastra Minnie, in varsta de 4 luni. Ne imprietenim pe aici https://www.facebook.com/MinnieYorkshireToy