| mileycyrus_2941 a întrebat:

vreau sa adopt un catel bichon va rogggg ajutati-ma va implor cine are sa dea un bichon spre adoptie sau cine vrea sau orcare catel dar sa fie de rasa talie mica si carnet de sanatate va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu de pe strada, iti va multumi mai tarziu...

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vrei cu autograf sau fara? de la Miley, bineinteles. laughing

| FearNoEvil a răspuns:

Pai vrei si cu carnet de sanatate? Ala costa. Mai bine faci ce zice nebundupatine.

| mileycyrus_2941 explică:

Na bine fara carnet de sanatate dar macar sa fie de rasa si sa fie bichon va rog nu mai radeti de mine sunt si eu om nu ma radeti de mine daca cineva ar rade de voi v-ati simti bine? asa si eu nu mai radeti de mine pentru ca vreau si eu un catel bichon va rog va implor va rog te rog frumos poate stiti pe cineva sau... va rog multtt.

| mileycyrus_2941 explică:

Na bine fara carnet de sanatate asta-i dac eu da doar catelul bichon vreau ca restul le rezolv. eu.

| mastersinky a răspuns:

Gasesti o gramada de site-uri care sa dea spre adoptie bichoni... nu stiu sigur care, dar poti sa cauti pe google, eu te-as sfatui sa il iei cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci acum nu mai vrei numarul de telefon al lui Miley Cirus, ci vrei un catel.sunt curios ce ai sa-ti doresti peste o saptamana. laughing

| mileycyrus_2941 explică:

Uitati imi pare rau dar vca rog frumos am vrut sa vad daca cineva are numarul lui miley atata tot dar daca nu stiiti atunci poate ma puteti ajuta sa gasesc un bichon va rogg mult de tot va rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cineva care doreste sa ofere spre adoptie unul:
http://www.tpu.ro/......inanciara/

| diana18 a răspuns:

Alt catel de vanzare? bichon.are cineva?smugdati mesaj daca aveti.multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea dar nu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu din romania de la tara dareste metis de talie mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un metis de chihuahua, il dau gratis, e ff mic si dragalas. catalina_nch@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt raluca si sunt cel mai mare fan hannah montana am mers la auditie si mi s-a spus ca sunt foarte buna, talentata, siiiiiiiiiiiii foarte aproape de final a si imi iau un catel ca a lui miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc pe cineva in bucuresti care are un bichon de vanzare sper ca nu la vandut inca! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer spre adoptie bichonita neagra cu pietul alb gasita in Baicoi, deparazitata eventual contribuim la sterilizare
tel 0722223708

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un catel bichon e de rasa si e de talie mik este alb s il cheama bizzo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si as as vrea foarte tare sa adopt un catel sau sa cumpar dar eu as vrea pechinez daca este cineva interesat sa ma contacteze la id yoyo7239

| Bianca26bb a răspuns:

Off... si eu vreau un catel bichonsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu deorece mai am un bison

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Miley! Nu stiu de unde sa iei ca si eu caut.Scuze.

| symyna69 a răspuns:

winkingadopta un maidanez de pe strada si vei vedea ca te iubeste mai mult ca unul de rasa pura, i-ti va multzumi ca l-ai salvat de la eutanasierea lui base(scu)rolling on the floorbatting eyelasheshee hee:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand bison maltez 8 luni femela-300ron-detalii la 0723088677

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti adevarat hannah montan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt tot eu Oana si am gasit un catel pentru tine : Este bison
(6 voturi )Nume: Cutu
Localitate: Caini Bucuresti
Mascul, 1. 5
Etichete: Bichon maltez, gasit, zgarda roz
Adaugat la data: 6 Iun 2010
Telefon: 0721396636 pentru adoptie

Daca ati descoperit ca acest anunt este expirat sau doriti sa confirmati adoptia va rugam sa ne lasati mai jos un comentariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu vreau un brichon

| iuliki a răspuns:

Am eu 3 bichoni un baiat si 2 fete le dau gratis! da sunt fara carnet de sanatate fara vacinuri facut pentru ca i-am gasit pe strada dar sunt de rasa mica si nu lasa par! ii dau gratis nu m-ai sa scap ca mie mil de e pentru ca eu am sa m-a mut si unde ma mut nu vrea cainii! urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon si vreau sa-l dau.are si carnet. fetita mea are alergie la par de caine.trebuie neaparat sa-i caut stapan. vrei tu? este un bichon de 8 luni; este jucaus dar si ascultator.suna la 0730 928 794

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon si vreau sa-l dau. Fetita mea este alergica la par de caine.Suna la 0730 928 794 si iti dau mai multe detalii.Multumesc.

| zuzu_2099 a răspuns:

Si eu vreau tot un bichon... dar din pacate nu am gasit