| mileycyrus_2941 a întrebat:

vreau sa adopt un catel bichon va rogggg ajutati-ma va implor cine are sa dea un bichon spre adoptie sau cine vrea sau orcare catel dar sa fie de rasa talie mica si carnet de sanatate va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu de pe strada, iti va multumi mai tarziu...

42 răspunsuri:
| madutza_6685 a răspuns:

Vreau si eu un catel bichon sunt din prahova... daca mai ai baga idul madutz_nebunik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ...Scrie pe google asa daca inca mai cauti un bichon: bichon maltez sau decare vrei tu de vanzare.si o sa iti arate aqolo. unii ii vand si cu 150 euro...eu una mi-am comandat unul dar mi-l v-a dat in noiembrie fiindca are abia 4 zile si mai trebuie sa stea langa mama lui, si da bichonii cred ca sunt cei mai draguti:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu bichon daca e careva care doneaza id zuzu.deea_20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu breau un bichon cu 3 milioane daca se poate va rog ajutati-ma eu sunt din caras severin daca aveti bichon cu 3 milioane luati id meu pusy_pusy_cool eu o sa va dau add va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un bichon cu 3 milioane daca se poate va rog ajutati-ma eu sunt din caras severin daca aveti bichon cu 3 milioane luati id meu pusy_pusy_cool eu o sa va dau add va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As avea eu de adoptat ...Bichon Havanez... daca vrei ma poti contacta la 0757010344

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adopta un maidanez! draga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adopta un maidanez!big grin

| dana22 a răspuns:

Si eu vreau sa adopt un bishon, daca are cineva...

| elisarktis a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nici de bichoni astia moca adica daca poti sa-l dai inca usor cu 100 EU dc sa-l dai gratis sigur are o problema sau cv...

| Bledea a răspuns (pentru iuliki):

Imi dai id tau sau nr de telefon si eu vreau sa cumpar unul:*

| madalinuthaLOVE a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani are bichonul?