| mileycyrus_2941 a întrebat:

vreau sa adopt un catel bichon va rogggg ajutati-ma va implor cine are sa dea un bichon spre adoptie sau cine vrea sau orcare catel dar sa fie de rasa talie mica si carnet de sanatate va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu de pe strada, iti va multumi mai tarziu...

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adopta un maidanez! draga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adopta un maidanez!big grin

| mileycyrus_2941 explică:

Na bine fara carnet de sanatate dar macar sa fie de rasa si sa fie bichon va rog nu mai radeti de mine sunt si eu om nu ma radeti de mine daca cineva ar rade de voi v-ati simti bine? asa si eu nu mai radeti de mine pentru ca vreau si eu un catel bichon va rog va implor va rog te rog frumos poate stiti pe cineva sau... va rog multtt.

| mileycyrus_2941 explică:

Na bine fara carnet de sanatate asta-i dac eu da doar catelul bichon vreau ca restul le rezolv. eu.

| mileycyrus_2941 explică:

Uitati imi pare rau dar vca rog frumos am vrut sa vad daca cineva are numarul lui miley atata tot dar daca nu stiiti atunci poate ma puteti ajuta sa gasesc un bichon va rogg mult de tot va rog.

| madutza_6685 a răspuns:

Vreau si eu un catel bichon sunt din prahova... daca mai ai baga idul madutz_nebunik

| iuliki a răspuns:

Am eu 3 bichoni un baiat si 2 fete le dau gratis! da sunt fara carnet de sanatate fara vacinuri facut pentru ca i-am gasit pe strada dar sunt de rasa mica si nu lasa par! ii dau gratis nu m-ai sa scap ca mie mil de e pentru ca eu am sa m-a mut si unde ma mut nu vrea cainii! urgent

| Bledea a răspuns (pentru iuliki):

Imi dai id tau sau nr de telefon si eu vreau sa cumpar unul:*

| diana18 a răspuns:

Alt catel de vanzare? bichon.are cineva?smugdati mesaj daca aveti.multumesc:*

| zuzu_2099 a răspuns:

Si eu vreau tot un bichon... dar din pacate nu am gasit

| dana22 a răspuns:

Si eu vreau sa adopt un bishon, daca are cineva...

| symyna69 a răspuns:

winkingadopta un maidanez de pe strada si vei vedea ca te iubeste mai mult ca unul de rasa pura, i-ti va multzumi ca l-ai salvat de la eutanasierea lui base(scu)rolling on the floorbatting eyelasheshee hee:X:X:X