| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

Vreau sa am ca animal de companie o chinchilla.Parintii au zis ca sunt de acord daca imi voi creste nedia cu inca un punct la unele obiecte, asta se rezolva deja e bine si sunt 100% sigura ca intr-o luna imi pot lua.Problema e alta...mai mult de 50-60lei au zis ca ei nu vor sa dea pe animalut(cu tot cu cusca laughing ) Metoda ar fi sa adopt un puiut si eventual sa platesc transportul cu acei bani...Accesorii si mancare, nicip etc. i le voi lua eu cu timpul(incep sa strang bani pentru costurile de pe langa animal si cusca) Aveti voi pui de chinchilla? sau stiti persoane dare doneaza?
Dau o fundita mare de tooot sad Imi doresc acest animal de 2 ani sper sa ma puteti ajuta :*

4 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Funda?

| Denny_Denisa_2001 explică (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Inca nu dau funda cand imi iau chinchilawinking, nu am de ce sa ma grabesc + nu ma prea ajuta raspunsul tau.Multumesc oricum! :*