| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

As vrea sa achizitionez o chinchila(sinsila/cincila) Cunosteti un crescator care vinde ...mai ieftin? sau poate aveti chiar voi happy cine are sa lase id de la mess si discutam happy cel care imi da cel mai bun raspun, persoana care imi este de ajutor primeste funda
PS: DAU FUNDA +VOT DACA GASESC DE UNDE SA CUMPAR (vot pentru toti care mi-au raspuns)

3 răspunsuri:
| SteelShadow a răspuns:

Trimite-mi mesaj la iga_ninjato@yahoo.com Cunosc pe cineva care vinde...

| Denny_Denisa_2001 explică (pentru SteelShadow):

Am sa incerc...dar o cusca nu are? laughing

| Denny_Denisa_2001 explică (pentru SteelShadow):

Nu imi raspunde