| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita...( nu vreau Cora, Carrefour etc ci doar magazine sportive). Si care este cea mai buna firma de role fiind o incepatoare, vreau sa fie comod, manevrabila si usor de invatat!? P. S: Am 13 ani

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai poti sa iei role sau biciclete(depinde daca mai vrei si o bicicleta) dintr`un magazin se numeste FirstBike (e si de biciclete si role, si accesorii pentru role si bicle) Mai este un magazin SkateWorld e la Piata Iancului pe la Mihai Bravu happy Un magazin Head pe la Stirbei Voda, au si in Inter Sport, dar poti sa incerci si in Mall-uri, cred ca au si in mall(depinde ce mall)!
Sper ca te-am ajutat cate de cat!happy

| Coriii a răspuns:

La un magazin sportivwinking

| brunetteee a răspuns:

Eu mi le-am loat dintr-un bazar acum vreo 2 ani am dat pe ele 600 d mii sau 800 nu imi mai aduc aminte, deci kauta in bazar |big grin ca sunt si ieftine si bune ( eu le am si in ziua de azi big grin )

| PinkY a răspuns:

Eu mi-am luat vara trecuta din Real cu vreo 140 de ron. Sunt foarte bune, le-am chinuit o gramada si inca mai rezista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 11 si sunt ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
de unde esti?

| cyoco a răspuns:

Decathlon