| xUnNimeniCelebru a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi iau un caine,de preferat golden retriver sa u labrador happy.
Apropo, sunt din Tulcea.
Funda. big grin

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ma tu esti prost? ce **** matii e asta? ti se pare ca e o intrebare?

| tenshi261 a răspuns:

Cred ca un labrador ar fi foarte fain. Are un coleg de-al meu si nu are probleme cu el >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut Golden Retriever si este foarte frumos si foarte destept si ascultator, dar lasa cam mult par
Recomand sa iti iei Labrador dar ii este cam frig iarna..ca are blana destul de scurta

| Clauvdgg a răspuns:

Buna alegere!

| S0nofS4tana a răspuns:

Asa si intrebarea care e?

| andreisoci a răspuns:

Ia-ti labrador retrievere, e foarte dragut, creste destul de mare si usor de ingrijit pentru ca are par scurt, si eu as vrea unulbig grinbig grinbig grin

| Dragosas a răspuns:

Tu unde stai curte, apartament sau garsoniera?

| Dragosas a răspuns:

Pai atunci iti recomand golden retriever

| OtySt a răspuns:

Golden Retriever sunt o rasa foarte calma. Dac vrei, ii poti lua de la un centru de adoptii. Il primesti sterilizat, vaccinat, cu carnet de sanatate. Este avantajis si primesti totul gratis. Succes si in caz ca ai probleme cu el ma potii contact la adreesa alldogslover@yahoo.com sa sa imi viitezi blogul despre caini (www.alldogslover.blogspot.com) sper ca te-am ajutat :)