| Codrut_Costache_1977 a întrebat:

Am avut o pisica,o iubeam pana la cer si inapoi,o hraneam la timp,cu bobite dintr-o marca buna, bea apa, dar a murit...in cateva ore intr-o noapte...Am gasit-o pe drum, plina de bale cu sange la botic.Nu a fost calcata de masina sau de alt vehicul.Mi-au mai murit inca trei pisoi asa, doi mici, si unul avand vaccin si toata cele.Imi puteti spune ce fel de boala e si ce rezolvare are? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Au cam fost otravite sau au mancat soareci otraviti.

| CircusAdda a răspuns:

Otrava

| Ladykitty36 a răspuns:

După cum ai scris par a fi otrăvite sau au mâncat șoareci otrăviți. Și la mine în cartier există oameni care mi-au omorât până acum 4 pisici cu otravă pusă în mâncare. Ai grijă ce om le dă pisicilor să mănânce căci s-ar putea să le otrăvească. Apropo îmi pare rău pentru pisica ta.