| Alexandra_7712 a întrebat:

sunt intr'o situatie criticaangry pisica mea a murit a 2 zi de la aniversarea mea sigh o aveam de la 5 anicrying si o iubeam extrem de multcrying cred ca o iubeam mai mult decat pe parinti rolling eyes acum nu stiu ce sa fac ca plang de atunci in continuu cand imi amintesc de eacrying si nu am putut sa o salvez deloccrying o iubeam muultcrying si nu pot sa o uitsad ( fara chestii de genu: cum sa o iubesti mai mult decat parintii tai sau e doar o pisica [poate intelegeti ca o iubeam foarte mult in cat eram sa mor calcata de masina ca sa o salvez pe eatongue ] ) funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Stiu, si eu am avut un caine pe care il iubeam la fel de mult si amj plans dupa el, insa nu il mai puteam vedea nici cum sufera de batranete in fiecare zii, eu sunt bucuros ca a scapat de suferinta si acum se odihneste in pacewinking

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Treci peste, viata merge inainte.

| mistamc a răspuns:

Ai putea cumpara un alt animal de companie.

| soby47 a răspuns:

Mereu s-a spus ca : cel mai bun mod de a trece peste moartea unui animal de casa e sa iti iei altul happy... i-ati o pisicuta happy mica happy mica happy si o sa te simti mai bine...

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Oooooo foarte pacat pe bune si eu am o pisica a picat de la 7 dar e vie dar jur ca imi pare tare rau dar intr-un fel sau altul trebuie sa uiti! fara suparare funda?

| noname_1435 a răspuns:

Cumparati alta!