| mirela2022 a întrebat:

Buna ziua! Am dus un pui de pisicuță la veterinar pentru un test si deparazitare. Acolo i-am facut si carnet de sănătate, dar sunt nevoita sa ma mut din oraș. Trebuie să anunț medicul veterinar sau am nevoie de un document pentru a o transfera la alt medic?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, te muti si gata.
urmatorul medic va folosi in continuare acelasi carnet de sanatate

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu, nu ai nevoie de nimic.

| sammie a răspuns:

Nu. Pur si simplu te muti. Daca chiar crezi ca te deranjeaza sa nu-i spui medicului atunci îi poți spune.