| bibicream a întrebat:

Am o pisica de aproximativ doi ani.de curând a fatat. Noaptea trecuta, de odată a leșinat și am observat ca era foarte rece.A stat așa vreo jumătate de ora iar apoi sa trezit. Apoi a început sa verse și a avut diaree. Astăzi e mai bine.Cred ca ar putea fi de la faptul ca am găsit o bând dintr o găleată In care era apa destul de murdara. oare ăsta ar fi motivul? Și ce pot face eu ca sa evit sa se mai întâmple?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Ca sa afli motivul dar si care este tratamentul, te-as sfatui sa te duci la veterinar, pentru ca nimeni nu stie ce are, nici chiar un veterinar, daca nu vede pisica. Deci, intai afla ce are, la veterinar, apoi vezi ce poti sa faci ca sa eviti. Nu poti sa eviti ceva daca nu stii cauza.

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa o duci la veterinar, poate a suferit niste complicatii in urma fatarii.