| VaRogDinSufletSaMaAjutati a întrebat:

Am o problema cu perusul meu! Intai scuzati categoria! Va rog din suflet sa imi raspundeti cat mai repede! Sta de ceva zile imbufnat cu capusorul in aripioare si nu mai canta! Are un fratior cu el in colivie si el este fericit (fratiorul)! Nu stiu ce sa mai fac. va rog... am fost cu ei la veterinar si mi-a spus de niste picaturi pe care le-am cumparat dar degeaba! Va rog, orice ajutor este bine primit. Ii iubesc enorm de mult! Sunt copilasii mei! Va rog sunt innebunita. Puteti sa-mi dati si numere de telefon ale veterinarilor care stiti voi ca sunt mai specializati, orice! Numai va rog sa-mi raspundeti! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Atunci, du-l la un VET rapid.

| DeshiBebe a răspuns:

Mai lasa-l sa se odihneasca.

| VaRogDinSufletSaMaAjutati explică:

Ei au de toate, nu le lipseste nimic ( au os de sepie, oglinjoare, nisip pentru pipotica, apa, mancare, le fac curatenie, le dau drumul ) va rog sa imi raspundeti! Daca vreti va dau si funda, nu stiu, am facut contul acesta pentru peruseii mei daca vreti funda ziceti-mi

| Varsson a răspuns (pentru VaRogDinSufletSaMaAjutati):

E cam obosit. Lasa-l, isi revine el, am si eu 2 perusi si asa face si masculul, dar el isi revine imediat.

| VaRogDinSufletSaMaAjutati explică (pentru Varsson):

Este asa de cateva zile. cam 3-4