| anonim_4396 a întrebat:

am un ciobanesc caucazian in varsta de 6 luni si de o saptamana il dor picioarele a inceput cu dreptul din fata si acum il dor si cele din spate si e destul de trist.Mentionez ca i-am administrat calciu de la varsta de 3 luni, am urmat indiicatile veterinarului in legatura cu pastilele.Ce ar putea sa aiba?(oricum il voi duce la veterinar)DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Ce calciu i-ai administrat?

| ioan135 a răspuns (pentru NoFeelings):

Nu stiu cum se numeste insa medicul m-i l-a dat

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Eu cred că o să facă cădere de calciu? Chiar dacă i-ai făcut calciu, eu lui al meu i-am dat pastile pisate de calciu în măncare, pentru că a căzut jos și nu se mai putea ridica, exact după ce avusese simptomele cățelușului tău!