| Marco09 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste rase loiale si afectuase si care se ataseaza puternic de stapan pentru ca as vrea sa imi cumpar un astfel caine.
Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite te ajut euhappy.Cel mai bun animal de rasa si loial e femeialaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te supăra, dar, dacă ai curte, de ce nu iei tu un cățeluș abandonat pe stradă? Ăștia sunt cei mai credincioși și iubitori. Uite-i pe ai mei aici http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

| Yasmyn07 a răspuns:

Labradorul, Bichon, Boxer. Sper ca am ajutat:*

| TPT a răspuns:

Pitbull laughing)

| Dohi_Florica_1970 a răspuns:

Yorkshire terrier