| Intense a întrebat:

cea mai buna mancare pe care o recomandați pentru bichonul meu de 4 luni? Momentan ii dau royal canin mini puppy, ar fi prea devreme să ii schimb mâncare? Va multumesc! Am inteles ca si petkult e o mancare foarte buna.

2 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

"Lily's kitchen" de vânat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cel mai potrivit ar fi să-i dai pliculeţe Pedigree. În rest îi poţi da orice fel de mâncare în afară de pâine, oase de peşte sau usturoi. În nici un caz să nu-i dai ciocolată pentru că se va intoxica.