| Tudoran_Sorin_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am un bichon maltez toy mini de 2 luni..il am de 2 săptămâni și i am dat royal canin strater, iar acum mi-a recomandat vanzatoare de la magazin alte bobite ca fiind mai bune..PETKULT strater & junior..sunt ok astea sau sa raman tot la royal canin strarter? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Hemeraa a răspuns:

PAI vezi cum se simte... depinde de el, e mai energic, blana, vezi cum face daca se strica la stomac sau nu.
si a mea spre exemplu nu suporta pedigree am adaptat ce-i place
royal e destul de bun
hills, orijen, taste of the wild sau advance sunt mai scumpicele. depinde si de buget