| Badea_Mihai_1981 a întrebat:

De curand mi-am luat un catel, acum are vreo 3 luni si sa repede la mana mea atunci cand vreau sa il mangai ce pot face in privinta asta cum il pot dezvata, am incercat o groaza de metode si degeaba parca pe zi ce trece se da si mai tare la mine sa ma muste sad.Va rog ajutati-ma doar cine are experienta in acest domeniu(dresor)! DAU FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Doar se joaca.Pe la 6-7 luni se potoleste.

| Badea_Mihai_1981 explică (pentru viotedy):

Nu cred ca se joaca mi-a dat sangele si am incercat multe metode dar degeaba si nu vreau sa-l bat

| alymitu a răspuns:

De fiecare data cand se repede la tine ii dai una peste bot (nu tare, cu dosul palmei). Pana la urma nu o sa mai muste!