| Sia90 a întrebat:

Bună ziua! Locuiesc la casă și aș vrea să îmi cumpăr pui de bibilici. Trebuie să le dau mâncare specială sau au hrana necesară prin iarbă?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salutare, uite aici un articol pentru tine

https://agroland.ro/c/cresterea-si-ingrijirea-puilor-de-bibilica/

"Creșterea puilor de bibilică este asemănătoare cu cea a puilor de găină. Creșterea acestora se face cu ușurință într-un sistem tip gospodăresc. Puii trebuie ținuți în primele săptămâni de viață într-un spațiu curat, uscat, luminos și bine încălzit."

mai multe gasesti in acel link