| AlexMarian17 a întrebat:

A o intrebare: Vreau sa cumpar niste bibilici,si as vrea sa cumpar de la magazinul Agroland, dar am auzit ca puii de la agroland sunt sterili(la maturitate nu vor face oua bune pentru clocit).Este adevarat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Glasshead a răspuns:

Da deoarece daca ii cresti tu si le dai mancare(tarate, grau, etc.), organismul lor va functiona normal. Funda?

2 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

"Am auzit ca...". Intreaba la Agroland pentru ca ei raspund pentru marfa pe care o vind. Par a fi OK.
http://www.agroland.ro/pui-de-o-zi-nr-1-in-romania/

| zyra a răspuns:

Nu este adevărat, tatal meu a cumparat 10 pui de bibilici si cand au crescut 5 au clocit