| PussicatDolls a întrebat:

Bună ziua.
Nu știu dacă este întocmai cea mai "nasoala" problema cu care mă confrunt, nu știu dacă o veți trata cu seriozitate, însă mie chiar nu îmi da pace. Am crescut timp de 1 an, o pisicuță. Mâine voi pleca din oraș pentru înscrierea la facultate, tocmai în Cluj, la 500 de km de mine. Așa ca am fost nevoită astăzi sa o duc la vechea ei casa, la tara la mine. O sa stau mult pe acolo,apoi plec într-o vacanta în Italia, deci nu o mai pot lua înapoi acasă. Parcă încă o aud Cum miaună, când am intrat în camera am așteptat sa vina înaintea mea, când sunt în pat am impresia ca îi aud lăbuțele pe parchet. mi-e foarte greu fără ea. Ce sa fac sa mă obișnuiesc? Va mulțumesc pentru sfaturi.

3 răspunsuri:
| Fredi69 a răspuns:

Poti s-a vorbesti cu proprietari casei de la sat pe skype sau le spui s-a trimita poze cu ea. :3 Eu asa am facut cat am fost in Anglia.

| Miruna1210 a răspuns:

Și mi-e mi.a murit cățelul de curând și pe mine m.a ajutat faptul ca am plâns pana m.am descărcat complet apoi mi.am umplut timpul cu activități care s-a nu mă mai facă s-a ma gandesc la el și m.a m-ai ajutat și faptul ca am luat o piatra de pe plaja în ziua respectiva care semăna mult cu câinele meu și mereu când îmi era greu îl țineam în maa