| Silvii13 a întrebat:

Buuuna!:X
Am si eu o prietena care isi doreste foarte mullt un animalut de casa dar nu prea stie ce animalut sa isi ia.Imi puteti da niste sfaturi?big grin[Dar nu as vrea sa fie ceva de genu:caine sau pisica]

Răspuns Câştigător
| Ayk16 a răspuns:

Porcushori de guineea, hamsteri, canari, broasca testoasa sau chiar iepurashi. happy

8 răspunsuri:
| quake a răspuns:

Ar putea sa isi ia un perus sunt super dragalasi

| Ayk16 a răspuns:

Canari, porcushori de guineea, broasca testoasa sau chiar iepurashi. happy

| Ayk16 a răspuns:

Scuze le-am scris de 2X. happy

| Andreiutza_1421 a răspuns:

Poate sa isi ia hamsteri, iepurasi, porcusori de guineea, pestisori, papadali, sinsila, veverita degu, iguana sau paienjeni.Pa pa

| alecsa_5370 a răspuns:

Hamsterii mie imi plc foarte mult ca sunt mici si draguti:X

| BMW200 a răspuns:

Ori perus ori o veverita siberiana tongue

| DeeDee_8970 a răspuns:

Papagal...Pestisori.shoricel.

| Lory_4122 a răspuns:

Poi hamsteri,papagali,pesti, porcusori de guineea, iepurasi.Sau o reptila laughing