| iLeón a întrebat:

Salut, TPU. Imi puteti spune repede cam cat costa o pisica de casa? Nu vreau sa stie cine ce pisica-franceza de 10 mii de euro laughing. As vrea sa stiu o pisica normala de casa (dar totusi sa nu fie una obisnuita care o gasesti la fiecare colt de strada)

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Daca vrei un metis mercador, tocmai, de la coltul strazii sau de la targ e locul potrivit de unde sa-ti achizitionezi una. Daca vrei ceva de calitate, 100%pur si sanatos exista canise(nu premium, kris, fantasy sau site-uri). Uite un link cu canise din Romania de pisici:
http://pisica.ro/canise-din-romania/

p.s. un metis poti sa-l adopti, nu are rost sa dai bani pe el...

| Fulbaster a răspuns:

Ai incercat pe Tocmai.ro sau pe Mercador. Parca acolo ereau si anunturi cu animale.

| HappyLittleBoozer a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa adopti una. Gandeste-te, de ce sa satisfaci placerea celor care vor sa scoata profit din animale?