| ninagi65 a întrebat:

Caine meu a acumulat lichid in zona abdominala. Nero a fost consultat și s-a intervenit cu o punctie(s-au extras 8l lichid). Se suspectează un cancer sau probleme renale. Ni s-a recomandat operație dar anestezia este periculoasa in cazul acesta. Ce sa facem cu cățelușul, dacă respira greu și a mai acumulat lichid de când l-am adus acasă?…

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate, decizia va apartine. Daca va permiteti operatia, probabil merita incercat, insa daca nu, are rost sa mai fie chinuit catelul?