| Maraaa a întrebat:

Ce ati alege dintre pisica si caine? motivati

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

Pisica, pentru ca este mai frumoasa, nu trebuie sa te duci afara cu pisica, face doar intr-o litiera si cureti tu si in plus pisica nu consuma atata mancare cat consuma un caine!
Si cainii miros urat! si lasa balee phbbbbt naspa, eu am pisica si sunt foarte multumita! big grin

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Cainele
iubesc cainii si pentru mine sunt ca un om
cel mai bun prieten al omului

| AnaEindragostita a răspuns:

Cainele pentru ca este un prieten al omului ne activ e mai cuminte si nu lasa atata par ca la pisika

| yumeee a răspuns:

Deşi sunt moartă după aproape orice tip de animal (ŞI NU AM NICIUNUL), aş alege o pisică. Deşi probabil majoritatea preferă câinii, pentru că sunt mai inteligenţi, mai sprinteni, mai interesanţi, un câine este, pentru mine prea... exuberant. mi-ar fi frică să am un câine mare laughing. Pisicile, dacă sunt blânde şi bine crescute, sunt nişte ghemotoace simpatice de blăniţă. Mă uitam într-o perioadă pe youtube la filmuleţe, era o rasă aşa drăguuuuţă, parcă erau iepuraşi laughing.

| Deyutza a răspuns:

Caine pentru ca : 1. e cel mai bun prieten al omului
2.il poti dresa (nu am auzit de pisici dresate exista?laughing
3. poti iesi cu el in parc, la plimbare (cu pisica nu poti ieshi afara sa te plimbi)
4. e un animal mult mai activ decat pisica
asta e opinia mea! te-am pupat! pa :*

| Florinnaa a răspuns:

Caine pentru ca iubesc cainii si nu fac atata rau ca si pisicile.alea daca inghiti un fir de par de la ele ai cazuri grave.in timp ce la catel poti sa inghiti si o perie plina de par cu nu patesti nimic.happy si in plus pisicile sunt pretentioase dar cainii mananca si rahatlaughing)))...nu-i asa? funda?puppy dog eyes! deci tine minte! DA cainilor si NU pisicilor! UUUU...laughing)rolling on the floor

| Georgiana98 a răspuns:

Cainele, este mult mai activ nu doar sta si toarce.happy

Răspuns utilizator avertizat
| T30D0RA a răspuns:

De acord cu tot ce zice Criss. Bine ca i-ai dat fundita. big grin

| hax0r a răspuns:

Nu stiu ce se afla intre pisica si caine. Motiv: n-ai mentionat in intrebare