| ahaaha a întrebat:

Ce ati alege intre caine si pisica?

Răspuns Câştigător
| ally123sims a răspuns:

Caine-pentru ca sunt simpatici,jucausi,inteligenti
daca vrei si rase-bichon,chaniche, chiuaua, chiuaua cu par lung
funda?

8 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Mereu si intodeauna caine!

| αntoniα a răspuns:

Cainele,cu siguranta:X

| AndiNyctophilia a răspuns:

Caine, asta doar daca e rasa mare( retriever, Husky, Ciobanesc german, Akita Inu, Malamut, terranova, Lup alb), dar nu suport javrutele alea mici si uratele care nu fac decat sa latre ca prostii( chihuahua, bichon sau cel mai nasol-pechinez), in acest caz pisicahappy

| RiRi5846 a răspuns:

Cainele:X

| Piisiiiii a răspuns:

Caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pisica si cainele; numai sa fie curati!

| teo2000teo a răspuns:

Cainele, chiar daca rasele pure sunt destul de scumpe, ajung si la 500 de euro.

| helloow a răspuns:

Dupa parerea mea cainii.pentru ca sunt foarte inteligenti, jucausi...nu degeaba se spune ca sunt cei mai buni prieteni ai omului... funda?