| life2is2nothing2without2love a întrebat:

Cainele bunicii mele de cateve zile nu mai misca, nu se mai plimba nu mai face nimic si este pui. Oare a patiti ceva grav, ce ar trebui facut sa-l duc la veterinar, dar ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Categoria este potrivita unde ai postat intrebarea!
Cat despre caine, du-l neaparat sa-l vada un medic veterinar, cu siguranta medicul ii va pune un diagnostic, in urma unui consult amanuntit si poate ii va prescrie si tratamentul potrivit.
Te pup.

1 răspuns:
| tuGatita a răspuns:

E bolnav ce sa aiba? poate a racit, poate are boala aia care o fac cainii. du-l la veterinar. Tratamentele pentru caini nici nu sunt asa scumpe si imediat se pun pe picioare.