| LaughOutLoud a întrebat:

Cainele celei mai bune prietene nu se poate tine pe picioare si ea spune ca are si ceva la spate pentru ca atunci cand e atinsa se trage.As vrea sa stiu ce are si ce se poate face in regim urgent ca sa o ajute pentru ca abia maine e deschis la veterinar.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce are? Dupa cum zici aici, se pare ca si-a luat o bataie zdravana sora cu moartea!
Ce se poate face? Asta numai un veterinar poate spune!
Sper sa ma insel cu bataia dar am vazut mai multe cazuri de acestea...

| LaughOutLoud explică (pentru lpavel):

Si eu am presupus ca poate a lovit-o bunicul fetei peste spate dar ea zice ca nu...o sa faca o vizita la veterinar oricum.

| lpavel a răspuns (pentru LaughOutLoud):

Normal ca nu recunoaste... dar veterinarul o va convinge!