| EduardDogHelper a întrebat:

Cainele meu a mancat niste tigari din acelea cu ciocolata are 8 luni si respira foarte repede dupa ce a venit de afara, va rog ajutati-ma sunt foarte ingrjiorat rasa bichon maltese

Răspuns Câştigător
| Anaandreea11 a răspuns:

Tigari cu ciocolata? La ce te referi? Daca totusi crezi ca e toxic poti scrie pe net ceva gen 'Ce fac daca cainele meu a mancat ceva toxic' Citisem si eu mai de mult ceva de mustar ca e bine sa ii dai ca sa poata elimina mai usor. In caz de orice ar fi cel mai indicat sa-l duci la veterinar si spui acolo tot ce s-a intamplat.

| EduardDogHelper explică (pentru Anaandreea11):

M-ai ajutat, i-am dat mustar, si apa cu sare si acum a adormit ca un pui, o sa-l veghez toata noaptea.

| Anaandreea11 a răspuns (pentru EduardDogHelper):

Ce ma bucur! happy

7 răspunsuri:
| EduardDogHelper explică:

Si a facut si caca moale, nu diarree

| EduardDogHelper explică:

Va rog nu pot sa merg la veterinarrr

| EduardDogHelper explică:

Nu pot ajunge la veterinar la ora asta ce fac?

| EduardDogHelper explică:

Ajutati-ma va rog nu pot ajunge la veterinar, i-am dat apa cu sare

| Rosca_Daniel_1997 a răspuns:

Veterinaar