| Yzzi a întrebat:

Cainele meu are 5 luni pe data de 16 iul., sex femela rasa labrador. Ea doarme uneori cu burta in sus adica pe spate.
E normal? Are vreo afectiune?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Nu are nimic, tu ai ceva daca dormi cu fata in sus? E acelasi lucru. Si eu am un amstaff care la fel doarme. De obicei, puii au tot felul de stiluri si pozitii de dormit, asa ca stai linistita ca nu are nimic, indiferent de pozitia pe care o adoptalaughing

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu are nimic.sa-ti traiasca.

| LIN2010 a răspuns:

Nu are nici o afectiune, este foarte normal, daca asa doarme nu-i nici o problema, in timp i-si mai schimba ea pozitia cu siguranta.Respecte

| NoisyDream a răspuns:

Nu are nimic. Poate ca aia e pozitia lui de somn cum si noi oamenii avem diverse pozitii in care ne simtim mai relaxati cand dormim asa si ei e foarte normal nu te speria laughing. Sa iti traiasca!

| Laptop8Lover a răspuns:

Da e foarte normal. Mai sunt caini care dorm asa. Nu are nici o problema sau afectiune.