| andreicns5 a întrebat:

De unde pot lua un labrador femela intre 6 - 10 luni

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Din cuptorul cu microunde, din frigider, din dulapul de bucatarie.
Sau incearca intr-o cratita, se poate ascunde si acolo!
Posteaza la categoria potrivita, ca-l mananci copt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, postez numai dupa relevanta categoriei.
Presupun ca esti chinez, cainele se face umplut sau costite afumate, niciodata nu pui cainele la fiert cu condimente, prima fierbere trebuie sa contina doar apa si sare. Uite bogdan iti zice ca trebuie si ceva acte, hmm, mai bine cumperi un pui congelat.

| MeScorpion a răspuns:

Pet shop

| Bog15 a răspuns:

Catei-de-vanzare.ro, acum am cumparat eu de acolo un shar-pei cu toate actele si vaccinele facute, e super ok big grin

| firstb a răspuns:

Incearca prin matache prin buc. stiu ca erau. acu vo` doua luni cand am fost. totusi vezi.