| Andreidjsjc a întrebat:

Cainele meu de 7-8 luni are niste,,probleme",de azi dimineață a început să se simtă rău, adică prefera sa stea pe jos,dar se mai și plimba, își mișcă gura ciudat și mănâncă iarba (asta înseamnă că e rău)ce pot face ceva de acasă?(nu as vrea sa merg la veterinar)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu il duci la veterinar? Cine crezi ca il face bine aici pe TPU? Mama?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acasa poti doar sa ii pregatesti o groapa in care sa incapa, sapata minim 60cm in pamant, ca sa nu iasa mirosul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Il doare burtica. Iarba provoacă uneori voma. Dar e si un pansament la stomac. Totusi, du-l neapărat azi, să fie văzut de un veterinar, dacă ai observat schimbări ciudate de atitudine. Dar e vaccinat, nu?

| RaduWhovian a răspuns:

Are pofta de mancare? E vaccinat?