| ladypink1 a întrebat:

Cainele meu dupa ce bea apa tuseste ce are?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si al meu face la fel. Mai degraba stranuta cred. Probabil bea apa in graba si ii intra pe nas.

| cornel a răspuns:

E apa rece.

Răspuns utilizator avertizat
| MysteriousVIP a răspuns:

E pe moarte big grin (joke )

| misshu a răspuns:

Ii dai apa rece? daca nu, inseamna ca bea f repede si se inneaca putin. eventul, pentru a nu avea altefel de probleme, mergi la veterinar cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are o infectie... cel mai bine drga mea/dragul meu este sa il duci la medicul veterinarwinking, asa exte mult mai bine! si cat mai repede! poate sa se inrautateasca daca nu e dus la timp

ii doresc multa sanatatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa moara.

| maniac a răspuns:

Poate nu stie sa bea apa laughing