| AnemonaP a întrebat:

De o saptamana cainele meu tuseste foarte rau de mai multe ori pe zi. Cum sa il tratez?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu dragoste - du-l urgent la veterinar! Îți va spune acesta ce tratament o să-l facă bine.

| PersonajFictiv a răspuns:

A schimbat tigarile.
Pai ce sa faci, n-ai ce sa faci, sa renunte la fumat, cumpara-i tigari medicinale.

| AnemonaP explică (pentru PersonajFictiv):

Ti-ai irosit cateva secunde din viata sa dai un raspuns penibil.

| 17Ioana a răspuns:

Eu am avut un metis imperial, cand tusea ii dadeam faringosept, pastilutele alea mici de la farmacie, maro. In 2 saptamani i-a trecut! ( era racit si-i curgea nasul )
Ai grija sa nu aibe ceva blocat pe gat, un os ceva si din cauza asta sa tuseasca.

| AndreeaKawaii2005 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa mergi la un medic veterinar, cel mai apropiat, si foarte repede!
*daca stai in Bucuresti sector 5 poti merge la hipocrat (langa hipocrat exista si un veterinar foarte bun) *