| EveLina000 a întrebat:

Cainele meu tuseste de foarte mult timp de un an,2, cam asa.Sunt momente de o luna in care nu mai tuseste dar apoi iar tuseste incontinuu. Oare ce are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Tuseste de un an de zile si nu te-ai deranjat sa-l duci pana acum la un veterinar... pesemne nu prea iti pasa de sanatatea lui.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Du-l la doctorul vetrinar, ca eu de exemplu nu pot ghici ce are cainele tau.Cel mai bine du-l la vetrinar, apoi sa urmeze un tratament, bineinteles. Funda?

| andreyboss a răspuns:

Probabil vreo boala la plamani nu se poate zice cu precizie ce are dar daca in iubesti du-l la veterinar el o sa iti zica