| TpuNoName123 a întrebat:

Câinele meu mă muşca din joacă!
Ştiu că este mic, dar muşcă foarte tarestraight face
Nu mă pot juca cu el din această cauză.
I-am cumpărat jucării, dar degeabafrustrated
Un sfat, ceva?
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Asa se intampla cand sunt micioh go on
au dintii f ascutiti, dar o sa s-i schimbe cu unii mai lati pe la 5 luni
poti decat sa te joci cat mai mult cu el, o sa se potoleasca, inca e un puiwinking

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Lol cum să-i dai mă în nas straight face şti că poate să-şi piardă mirosul?straight face n-o să mai poată adulmeca lol.

chiar dacă e deja trecută întrebarea poate citeşti.

Când sunt mici au dinţi ca un fierăstrău am păţit-o şi eu, dar pe mine mă amuza când încerca să muşte tongue eu zic să te joci cu el.

T.

| Ollykaa a răspuns:

Eu iti zic din proprie experienta( am crescut un Saint Bernard)

De fiecare data cand musca, sa ii dai o palma pe bot (PE BOT, deoarece, daca ii dai in cap, poate turba) si spune-i Nu'i Voie!

Asa va invata.

Dar, poti sa ii dai bobarnacuri peste nas big grin
La mine a functionatwinking

Bafta!

Funda?