| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un hamster cu tot cu cusca? fundita

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

Pai depinde ce hamster si ce fel de cusca. Dar max. ar fi 100 lei ( cu tot cu cusca)

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un hamster costa intre 20-40 roni, cusca in jur de 40 de roni.

| Daviiiiiid a răspuns:

Eu am dat 70 de lei in total ( cusca, hamster ) sunt f dragutsi pe al meu il cheama Coco big grin P.S daca nu iei 2 femela+barbat hamsterul se va plictisi si va muri sad

| Nommm a răspuns:

Buna Flavius17! Eu cand am fost sa imi iau hamster si cusca.am dat in total 70 lei.pe hamster am dat 40 lei si pe cusca am dat 30 lei.il cheama Trancanicihee hee. FUnda?

| floryn010 a răspuns:

Maxim 100 ron

| cracks54 a răspuns:

100 leiwinking

| Miki32 a răspuns:

Nu stiu cum ati gasit custi atat de ieftine ca eu nu.am dat 70 de lei pe cusca.dar cred ca depinde si de felul custii.a mea e cu tuburi...si ii place la nebunie sa se plimbe prin ele.hee hee
cred ca maxim 100 de lei...cu tot cu hrana si rumegus si cusca...si cam tot ce ii trebuie