| AsianGirl a întrebat:

Dau funda..cat costa o cusca pentru Hamster? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

80 ron

| RoxanaDenisa a răspuns:

Eu cand am luat cusca hamsterului meu am vazut si cu 30-35 roni (cusca mica - cu casuta, roata, recipient pentru mancare si apa si scarita). Nu mi-a placut ca era prea micuta si am luat una la 80-83 roni (cusca medie cu 2 etaje - casuta, recipientr pentru mancare si apa, biluta, scarita si roata).

| mihnulet a răspuns:

*** 100 de ron in sus

| ALLYALLY22 a răspuns:

Pai daca ai 1, 2 nu te costa asa mult eu am luat cu 20lei depinde acum nude te duci happy

| manodraka a răspuns:

Pe okazii am vazut si la 70 de lei, dar mai ieftina nu cred ca gasestihappy

| George12ani a răspuns:

De la 50 lei in sus, sper ca te-am ajutat Funda