| BuLLetBtwin a întrebat:

Cat m-ar costa un hamster cu tot cu cusca, roata etc big grin

12 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Hamsterul este cel mult 30 lei
cusca 50 lei
rotita 12 lei cel mai putin
adapatori 8 lei cel mai putin...
cauta pe pets shop bucuresti ti arata acolo preturi

| chupachups1234 a răspuns:

Nu stiu unde gasiti voi custi asa ieftine, ca in Tulcea cea mai ieftina cusca pe care am vazut-o(dinaia cu gratii)era 55 lei, in rest de la 70 de lei in sus. Eu am primit cusca cadou\dancing

| Farcas a răspuns:

Si eu am unul.In primul rand depinde de care vrei.care creste sau pitic pentru ca difera preturile. Cel care creste e in jur de 15 lei, iar cel pitic 20, dar sunt mai dragutilove struck(din ala am si eu). Cusca poti gasi mai ieftina daca ii iei cu roata incorporta in ea.eu asa am; din ala de apa, de macare, casa la etaj + scaralaughing si roata.si a fost 35 de leihappy iar mancare nu e musai sa cumperi. ii poti da ce ai prin casa.seminte(al meu le adoralaughing), porumb, varza, morcov, coji de cartofi etc.Totalul ar fi in jur de 50-60 de lei, depinde happy

| Daviiiiiid a răspuns:

Si eu am hamster! pe mine m-a costat doi hamsteri (femela +barbat) pentru ca daca nu-ti iei dooi o femela si un barbat se plictiseste singur si moare sad apoi cusca+roata +filtru de apa e cam 55 lei atata m-a costat pe mine deci total 95 ron sper ca te-am ajutat

| Happy a răspuns:

Total eu am dat 100 lei happyhappyhappy

| Sadiss a răspuns:

Depinde. in ce zona stai. hamsterul e cam 20-40 ron cusca + roata 30 50 ron.+ mancare care e 5 ron sau 10.

| sasha1265 a răspuns:

Bai manu, da nu prea le ai cu gramaticawinking

| Leo2001 a răspuns:

La mine in Brasov un hamster costa 5 lei mancare 5 lei rumegus 3 lei rotita 29 lei adapator 9 lei si cusca pana in 30-40 lei.

| manu0725 a răspuns:

Eu am pui de hamsteri de la o hamsterita anterioaracare am dato ca si-a mancat un pui stiti cat a avut 15 pui din care doar trei i-am pastrat stit culmea culmi ca sunt toti baieti

| Predusca_Ionut_1992 a răspuns:

La mine va costa 90 ron dar conteza la ce pet shop te duci ai inteles?

| Costea_Antonia_1990 a răspuns:

Pai daca intrii pe olx sau tocmai hamsterul e 0 lei 1leu sau doi lei cusca e pe http://olx.ro/......2cdIz.html sau gasesti pe http://olx.ro/oferte/?q=cusca+hamsteri