| Nica_DyDy_A_Andreutza_1993 a întrebat:

Cand m-am intrors de la mare (acum cateva zile ) am vazut-o pe pisica mea (Ciri) pe canapea cu 4 pisici destul de mici. Eu m-am intors pe la ora 11.01. Deci daca erau mici mici inseamna ca pe la ora 08.00 sau 08.17. Si in fiecare zi ma duceam la ei. Ciri nu pleca nici unpic de la ei. Dar azi (12.07.2014),cand m-am dus la ei nu i-am mai gasit si Ciri mirolaia din secunda in secunda. Bunica mea care locuieste cu mine in curte mi-a spus ca a venit un, motan. Cand m-am dus in spate casei am gasit capurile pisicilor
Si nu stiu ce sa fac!

3 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Wtf, treci peste, i-ati pisica in casa si asta e.

| Loola19999 a răspuns:

Pai, probabil pisica nu ar trebui sa vada, adica nu e ea om, dar are instincte materne puternice, ca orice animal, mai bine o sterilizezi daca nu vrei inca vreo problema de genu'.

| Rahzy a răspuns:

Probabil motanul isi marcase teritoriul la voi in curte, iar pisoii nu erau facuti cu el, deci i-a omorat...zic sa o sterilizezi ca sa nu mai intre in ''calduri'' si daca nu mai face pui ai scapat de o viitoare problema asemanatoare