| CosminGanea231 a întrebat:

Salut!
Am și eu un motan de 2-3 ani și l-am lăsat intr-o seara sa plece, el nu pleca din fața casei acum nu sa mai întors de o săptămână, se mai întoarce?

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

E posibil sa fi găsit vreo pisica în călduri prin vecini. De obicei motanii pleacă cu zilele de pe acasă când sunt pisicile în călduri și stau după aceasta pana reușesc sa se împerecheze, zic fiindcă și eu am văzut pe la bunica mea motani care stăteau foarte mult timp după pisica. Probabil sa fie asta, ori poate sa îl fi luat cineva în casa. Dar dacă o sa iasă afara, cu siguranță o sa se întoarcă dacă e prin apropiere și își amintește drumul. Întreabă prin vecini poate l a văzut cineva.

| CosminGanea231 explică (pentru aaanamariaaa):

Îți mulțumesc de răspuns!
Da ne gândim la asta pentru ca vecinul are grija de ei și ii baga la căldură pe care ii mai prinde, nu știm 100%.

1 răspuns: