| XatomisX a întrebat:

Carasii aurii de acvariu asa trebuie sa aiba burtica umflata? sau ai meii au probleme?

2 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pai daca e fata s-ar putea sa faca pui asa ca trebuie sa-i indepartezi pe ceilalti pesti si sa o lasi numai pe ea deoarece ceilalti pesti mananca pui si dupa ce a facut femela puii treba sa-i scoti pe puii deoarece chiar sa mama lor ii mananca tb sa fi atent la puii. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sint femele, s-ar putea sa faca pui curind.Trebuie separati imediat de restul pestilor, altfel, vor fi mincati de ceilalti.Numai bine.