| Andreea99009 a întrebat:

Care bichon(dintre maltez si frise) e mai jucaus, mai frumos si nu lasa par?

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ambii sunt niste catelusi adorabili, dar voi spune maltez.

| dracu14 a răspuns:

Niciunul,amandoi lasa par, toti cainii lasa par, ca sa fie jucaus depinde de caine stiai ca si cainii au personalitate?

Răspuns utilizator avertizat
| KATALYNNKOWX a răspuns:

Frise, eu am unul acasa si se joaca toata ziua, dar am casa fara par, iar cand naparleste 2-3 fire la vreo zi.

| Boiy_Bubu_1994 a răspuns:

Frise,pentru ca maltezul se da la caini mai mari ca el.de exemplu eu aveam un caine boxer foarte mare si masiv si am iesit la plimbare cu prietena mea, iar ea si-a adus catelul(bichon maltese) si acesta s-a repezit catre cainele meu care era de 9 ori mai mare ca el. Sper k ti-am fost de folos

| codrutafrumusika a răspuns:

Eu am bichon malteze si se joaca cu mine si nu lasa par deloc, dar catelusa mea face gheme